O firmie

 Skąd Awenser..

Drażniący dym z komina, ciągła praca przy drzewie i piecu sprawiły, że zaczęło się od ekologicznego opału. Sprzedajemy i dostarczamy ekologiczny opał. Zachęcamy wszystkich do zmniejszenia emisji dymu. Dbajmy o naturę i świeże powietrze.

Rodzina, dom, zwierzęta, otaczająca nas zieleń i świeże powietrze to jest nasza pasja. Łącząc te wszystkie aspekty z pracą i doświadczeniem powstaje galeria awenser.pl, która cały czas się rozwija.

Awenser.pl to dział z opałem/kruszywem, artykułami zoologicznymi w przyszłości na pewno pojawią się nowe kategorie. To wszystko jest odzwierciedleniem naszych zainteresowań, potrzeb, hobby…

Oferujemy towar renomowanych firm.

Mamy własny magazyn opału, dbamy o stany magazynowe, żeby zapewnić stałą dostępność towarów.

Awenser jest młodą firmą z dużymi ambicjami jej celem jest rozwój, pomoc innym i czyste środowisko. Najwięcej energii, chęci do działania i rozwoju daje nam uśmiech drugiego człowieka, myśl, że robimy coś dobrego pomagając. Dlatego stworzyliśmy listę naszych dobrych uczynków, która nas motywuje do działania i pomocy. Proszę kliknąć w Awenser pomaga.

 

Robiąc to co lubimy dokładamy wszelkich starań, aby produkty w awenser były wysokiej jakości i spełniały Państwa oczekiwania.

Szanowni Klienci dziękujemy, że odwiedziliście naszą Galerię Awenser.

Zapraszamy ponownie.

   

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl